Język angielski Grójec Język niemiecki Grójec Język rosyjski Grójec Język hiszpański Grójec Język francuski Grójec Język włoski Grójec
Masters Kids Grójec
Masters Kids to autorska metoda nauki języka obcego przeznaczona dla dzieci od 3 do 5 lat...

MASTERS KIDS

Rozpoczęcie nauki języka obcego w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym daje ogromną szansę, że stanie się on drugim naturalnym językiem. Warto wykorzystać ten ważny moment, zainwestować w rozwój dziecka i skorzystać z kursów języka angielskiego dla dzieci przygotowanych w ramach PROGRAMU MASTERS KIDS.

Masters Kids to autorska metoda nauki języka obcego przeznaczona dla dzieci od 3 do 5 lat, oparta na muzyce, ruchu, historyjkach, grach i zabawach. Dzięki niej, dzieci przyswajają nowy język w sposób naturalny, tak jak język ojczysty. Podczas zajęć tworzymy prawdziwe środowisko anglojęzyczne. Dzieci maja kontakt z językiem obcym w typowych dla nich sytuacjach.

Nasza autorska metoda nauczania języka zakłada, że w procesie zapamiętywania angażujemy wszystkie zmysły. Najlepsze efekty daje praca angażująca całe ciało, której celem jest wywołanie trwalszego śladu w pamięci. Jest to fantastyczne narzędzie w pracy z dziećmi, dlatego wykorzystujemy je niemal w każdym ćwiczeniu, zabawie, piosence. Świetnie sprawdza się też podczas wprowadzania nowego słownictwa. W naszej Szkole prowadzimy kursy języka angielskiego w małych 4-7 osobowych grupach. Umożliwia to każdemu dziecku częsty i bezpośredni kontakt z lektorem oraz rówieśnikami, a lektorowi pozwala otoczyć indywidualną opieką każdego uczestnika kursu, co powoduje znacznie wyższy poziom motywacji do nauki.