Język angielski Grójec Język niemiecki Grójec Język rosyjski Grójec Język hiszpański Grójec Język francuski Grójec Język włoski Grójec
Masters Kids Grójec
Masters Kids to autorska metoda nauki języka obcego przeznaczona dla dzieci od 3 do 5 lat...

LEKTORZY

Szkoła Językowa Grójec Lektorzy Ania  Ania - język angielski

Ukończyłam Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Radomiu i filologię angielską o specjalności nauczycielskiej na Uniwersytecie Rzeszowskim. Uczyłam i uczę wszystkie grupy wiekowe, od przedszkolaków począwszy – na dorosłych skończywszy. Nie mam szczególnych preferencji jeśli chodzi o wiek moich uczniów, ponieważ nauczanie każdego z nich jest dla mnie wyzwaniem, a więc wymaga ode mnie podjęcia innego rodzaju środków i zastosowanie różnych metod nauczania. Mam wystarczająco wiele cierpliwości aby sprostać tym wyzwaniom, a także mnóstwo optymizmu i pogody ducha – aby proces nauki był bezbolesny i satysfakcjonujący dla moich uczniów.

Szkoła Językowa Grójec Lektorzy Milena  Milena - język angielski

Jestem absolwentką filologii angielskiej Uniwersytetu Łódzkiego o specjalności nauczycielskiej. Nauczanie sprawia mi ogromną satysfakcję, cieszą mnie postępy moich uczniów, bardzo ważne jest dla mnie także zadowolenie słuchaczy, dlatego zawsze staram się, by moje zajęcia były ciekawe i motywujące. Mam doświadczenie w kształceniu indywidualnym oraz grupowym. W swojej pracy staram się łączyć tradycyjne metody nauczania języków obcych z nowoczesnym, świeżym i otwartym podejściem do każdego ucznia. Podstawową metodą wykorzystywaną na moich zajęciach jest metoda komunikatywna, która opiera się na aktywnym rozwijaniu czterech podstawowych umiejętności językowych: słuchania, mówienia oraz czytania i pisania. Wolne chwile poświęcam pogłębianiu wiedzy w zakresie literatury i filmu krajów anglojęzycznych oraz nauce innych języków obcych.

Szkoła Językowa Grójec Lektorzy Lilia  Lilia - język rosyjski

Witam. Mam na imię Lilia. Jestem native speakerem języka rosyjskiego. Posiadam wykształcenie pedagogiczne. Na podstawie swojego wieloletniego doświadczenia w nauczaniu języka rosyjskiego z pewnością mogę stwierdzić, że języka obcego można nauczyć się w każdym wieku. Dlatego jeśli uważasz, że rosyjski jest trudny, gramatyka skomplikowana, trudno Ci przełamać barierę mówienia po rosyjsku... to znam rozwiązanie tych problemów. Kluczem jest dobranie odpowiednich metod nauki! Wciąż się rozwijam i poszukuję takich metod, które pomagają moim uczniom odkryć piękno języka rosyjskiego i rozkochać się nie tylko w mowie, ale również w pieśniach i filmach rosyjskich.

Szkoła Językowa Grójec Lektorzy Agnieszka  Agnieszka - język angielski

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim. Specjalizuję się nauczaniu języka specjalistycznego w zakresie języka angielskiego wykorzystywanego w pracy oraz w wykonywaniu tłumaczeń z zakresu prawa i ekonomii. Ukończenie studiów o kierunku pedagogicznym dało mi możliwość poznania wielu zagadnień metodycznych, które umożliwiają sprawne i efektywne nauczanie osób w każdym wieku. Kontakt z uczniami jest dla mnie prawdziwą przyjemnością oraz zwieńczeniem pasji związanej z nauką języków obcych. Ogromną satysfakcję sprawia mi widok uśmiechu na twarzach zadowolonych uczniów, który jest dowodem udanej współpracy. W wolnych chwilach uczę się języków obcych, podróżuję i spędzam czas z przyjaciółmi.

Szkoła Językowa Grójec Lektorzy Jose  Jose - język hiszpański

!Hola! Mam na imię Jose. Pochodzę z Peru i jestem native speakerem języka hiszpańskiego. Studia magisterskie ukończyłem w Polsce. Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu zarówno języka ogólnego jak i biznesowego. Moimi słuchaczami są dzieci, młodzież i dorośli na różnych poziomach zaawansowania (A1 – C2). Interesuję się motoryzacją i piłką nożną. Bardzo lubię również podróżować poznając smaki kuchni z całego świata.

Szkoła Językowa Grójec Lektorzy Natalia  Natalia - język angielski

Jestem absolwentką filologii angielskiej Uniwersytetu Łódzkiego. Pracuję jako nauczyciel języka angielskiego od 15 lat. Uczę różne grupy wiekowe. Mam dośświadczenie w nauczaniu grupowym oraz indywidualnym. Lubię wyzwania i zawsze staram się im sprostać. Cieszę się ogromnie, kiedy widzę, że nauka języka angielskiego sprawia uczniom przyjemność. Jestem zadowolona nawet z minimalnych postępów uczniów i nie smucę się jeżeli są tymczasowe niepowodzenia. Pracując zawsze można osiągnąć sukces.

Język niemiecki Grójec Lektorzy Ewelina  Ewelina - język niemiecki

Języka niemieckiego uczę od 6 lat. Praca lektora to dla mnie przyjemność a zarazem ogromne wyzwanie. Mam doświadczenie w nauczaniu wszystkich grup wiekowych. Moje zajęcia prowadzone są głównie metodą komunikacyjną, która nastawiona jest na praktyczną umiejętność komunikowania się w danym środowisku. Bardzo ważne jest dla mnie indywidualne podejście do ucznia. W prowadzeniu zajęć biorę pod uwagę predyspozycje kursanta do nauki języków obcych, dostosowuję metody i tempo nauki do jego potrzeb. Ponadto cenię sobie pozytywne relacje pomiędzy nauczycielem a uczniem oraz przyjazną atmosferę, dzięki której nauka staje się przyjemnością. Największą satysfakcję sprawiają mi efekty ciężkiej pracy moich uczniów oraz zadowolenie ze współpracy.

Język rosyjski Grójec Lektorzy Anna  Anna - język rosyjski

Magister filologii rosyjskiej o specjalności nauczycielskiej i z kilkuletnim doświadczeniem w nauczaniu. Z zaangażowaniem i pasją przekazuję swoją wiedzę osobom, które chcą władać tym pięknym językiem. W myśl powiedzenia, że "Rosja to nie kraj, to stan umysłu", uwielbiam wszystko, co związane z kulturą, tradycjami i narodem rosyjskim.

„Kształcenie to inwestycja bez ryzyka”