Masters - Kursy językowe Grójec
Język angielski Grójec Język niemiecki Grójec Język rosyjski Grójec Język hiszpański Grójec Język francuski Grójec Język włoski Grójec
Masters Kids Grójec
Masters Kids to autorska metoda nauki języka obcego przeznaczona dla dzieci od 3 do 5 lat...

KURSY

Oferujemy kursy językowe:

KURSY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Zajęcia językowe przeznaczone dla dzieci i młodzieży w wieku 3-19 lat. Celem tych kursów jest systematyczna nauka języka obcego w małych, maksymalnie 7-osobowych grupach. Rodzice są na bieżąco informowani o postępach dziecka i otrzymują miesięczny raport osiągnięć. Zapewniamy wszelką pomoc w przypadku trudności dziecka w przyswajaniu wiadomości.

Proponujemy zajęcia w trzech przedziałach wiekowych: 3-5; 6-13 i 13-19 lat.

Zajęcia dla dzieci w wieku 3-5 lat odbywają się:
- 1 raz w tygodniu po 45 min.
Jeden semestr obejmuje 15 spotkań

Zajęcia dla dzieci w wieku 6-13 lat odbywają się:
- 2 razy w tygodniu po 45 min.
Jeden semestr obejmuje 30 spotkań

Zajęcia dla młodzieży w wieku 13-19 lat odbywają się
- 2 razy w tygodniu po 90 min.
Jeden semestr obejmuje 30 spotkań (60 godz. lekcyjnych)

KURSY DLA DOROSŁYCH

Profesjonalnie przygotowane kursy językowe dla dorosłych prowadzone są w niewielkich grupach (do 7 osób). Podczas zajęć stosujemy metody nauczania ukierunkowane na rozwijanie przede wszystkim sprawności komunikacyjnych w sytuacjach życia codziennego. Zajęcia przygotowywane są nie tylko w oparciu o podręcznik, ale również o teksty oryginalne (np.: zaadaptowane artykuły prasowe, fragmenty filmów, programów telewizyjnych i reklam). Podczas zajęć kursanci mogą korzystać z zasobów internetowych. Nasza szkoła kładzie nacisk na rozwój wszystkich kompetencji językowych, czyli czytanie i słuchanie ze zrozumieniem, sprawne mówienie oraz pisanie.

Grupy podzielone są zgodnie z klasyfikacją kompetencji językowych wprowadzoną przez Radą Europy odpowiadającą sześciu poziomom zaawansowania: A1, A2 (początkujący), B1, B2 (średnio zaawansowany), C1 i C2 (zaawansowany).
Przydział do właściwej grupy odbywa się na podstawie rozmowy z lektorem.

Prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminów: FCE, CAE

Zajęcia w trybie standardowym odbywają się:
- 2 razy w tygodniu po 90 min.
Jeden semestr obejmuje 30 spotkań (60 godz. lekcyjnych).

Zajęcia w trybie intensywnym odbywają się:
- 4 razy w tygodniu po 90 min. lub 2razy w tygodniu po 180 min.
Jeden semestr obejmuje 60 spotkań (120 godz. lekcyjnych).

KURSY DLA FIRM

Kursy dla firm i przedsiębiorstw składają się zwykle z dwóch modułów: ogólnego na każdym poziomie nauczania oraz zawodowego, zawierającego niezbędne bloki tematyczne, które opracowane są po dokonaniu analizy potrzeb językowych pracodawcy i pracowników.

Oferujemy następujące rodzaje szkoleń: język ogólny, język biznesu, język specjalistyczny. Każdy z tych kursów jest odrębnie przygotowany i uwzględni potrzeby Państwa firmy.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych lektorów, w oparciu o nowoczesne metody i techniki. Prowadzimy zintegrowane nauczanie wszystkich sprawności językowych, ze szczególnym naciskiem na płynne i poprawne mówienie.

Kursy przeprowadzane są na terenie Państwa firmy lub w naszej szkole. Na Państwa życzenie przeprowadzimy testy sprawdzające wyniki nauczania oraz przedstawimy raporty postępów w nauce.

Cena jednej godziny lekcyjnej zajęć (45 minut) może podlegać negocjacjom w zależności od ilości grup, zajęć, miejsca prowadzenia zajęć.

KURSY DLA PRZEDSZKOLI

Zapraszamy do współpracy przedszkola oraz kluby malucha zainteresowane prowadzeniem na ich terenie zajęć z języka angielskiego lub niemieckiego przez lektorów Szkoły Językowej MASTERS.

Proponujemy organizację zajęć grupowych według naszego autorskiego programu MASTERS KIDS, który zakłada wspieranie nie tylko rozwoju językowego dzieci, ale również intelektualnego, społecznego, oraz jest dostosowany do wieku i rozwoju najmłodszych.

Zajęcia językowe prowadzone przez naszych lektorów zawierają elementy plastyczne, muzyczne, ruchowe, dzięki czemu zajęcia są dla dzieci przyjemnością.

Istnieje możliwość doboru warunków współpracy w zależności od tego czy organizowane lekcje mają być zajęciami dodatkowymi, czy też przeznaczone są dla wszystkich dzieci, które uczęszczają do danej placówki.

Szczegółowe warunki współpracy, dotyczące częstotliwości spotkań i kosztów zajęć przygotowujemy indywidualnie dla każdej placówki zainteresowanej współpracą ze Szkołą Językową MASTERS.

Zapraszamy do kontaktu z nami